VIZUÁLNÍ STYL OSOBNÍ ZNAČKY KOUČE

Začínáte koučovat a přejete si, aby vás někdo provedl základy tvorby osobní značky, pomohl s nastavením prodejní strategie a ještě to podpořil vizuálním stylem, který vám sedne?

Musí to být okamžitá chemie mezi vámi a ideálním klientem. Jenže máte méně jak 4 vteřiny času na to, abyste to zaujali. Jak nepokazit první dojem a vytvořit love brand kouče/lektora?

Řeknu vám jak. Musíte nejprve dobře poznat sami sebe a pak se vžít do kůže vašich klientů. Zní to jednoduše, jenže ve skutečnosti je to komplexní úkol. 

Tato služba vznikla pro naplnění potřeb a snů mých klientek

Vím, jak moc si přejete vypadat a působit dobře na vaše klienty. Volbou správné barevné paletky, písma a loga můžete ztratit v podnikání měsíce. Sama vím, o čem mluvím. 

Společně můžeme už od první konzultační schůzky pracovat na tom, jak můžete posílit váš prodej. Kromě toho, že vznikne jednotný a ucelený brand, získáte větší jistotu a směr v marketingové strategii.  

Jak probíhá spolupráce na tvorbě jednotného vizuálního brandu?

1

Potřebuji vás hodně dobře poznat

Budu se vás ptát na vaše hodnoty, na plány v podnikání do budoucna, na vaše klienty. Zjistíte, co jste za archetyp značky, jaká slova nejlépe vystihují vaši osobní značku a jaké jsou vaše klíčové hodnoty. 

 

2

Společně vytvoříme moodboard pro vaši osobní značku

Pomůže nám v tom, nezapomněli na nic, co by měli klienti ve vaší osobní značce, cítit, vnímat, slyšet a vidět.

 

 

3

Vytvoříme barevnou paletku, vybereme písmo a jednoduché logo

Ďábel se skrývá v detailu. Podprahově vnímáme barevné odstíny i druhy písma. Dohlédnu na to, aby vše tvořilo jeden celek. 

 

 

4

Odnesete si brand manuál, doporučení pro brandové focení i vizuály pro prezentaci na sociálních sítích

Zkrátka a dobře dostanete doporučení, jak s osobním brandem pracovat dál. Nedílnou součástí naší spolupráce bude také vaše marketingová strategie.

 

Jdete do toho se mnou? 

Visual osobního brandu

+ marketingová strategie

Vizuál osobního brandu tvoříme společně. Budu se vás hodně ptát, abych mohla vystihnout podstatu vaší osobnosti a vašeho podnikání. 

Při práci na vizuální podobě vašeho osobního brandu zažijete spoustu aha momentů, které vám pomohou posunout vaše podnikání do dalších pater. 

Tvorba nové vizuální identity nejde uspěchat. Věnovat se vám budu v průběhu 4 týdnů. Většina klientek volí delší spolupráci. 

 

 

Balíček zahrnujE

4×60 minut konzultace k vizuální identitě osobního brandu

Odnesete si marketingová strategie

Zjistíte do jakého archetypu značky patří váš brand

Archetyp značky 

Moodboard osobní značky

3 návrhy barevné paletky

5 šablon pro vizuály na sociální sítě

3 návrhy kombinace písma 

1 návrh loga z písmen

Doporučení pro práci s vizuálním stylem osobní značky (grafický manuál)

Doporučení pro brandového focení 

Cena za novou vizuální podobu vaší osobní značky a marketingovou strategii začíná 

od 13 500 Kč 

Reference

„Když jsem se rozhodla, že začnu koučovat na fulltime, začala jsem hledat odborníky, kteří mi pomohou s propagací, marketingem a tvorbou webu. Začala jsem zjišťovat, co všechno to zahrnuje. Vyzkoušela jsem víc profesionálů, než jsem začala spolupracovat s Pavlínou. Najednou tady byl někdo, kdo mi pomohl postupně poskládat všechny dílky skládačky online světa. Během čtyř týdnů jsem měla nový web, brandovou identitu i neskutečnou podporu v tom, abych začala moje služby s radostí nabízet. Pavli, děkuji!“

Renata Anisimova

www.renataanisimova.cz