Reference

Screenshot 2021-02-21 at 13.40.53

"Jako kouč chci koučovat, nikdy jsem nechtěl řešit marketing a všechny ty věci kolem. Cítil jsem se v tom ztracený.

Začal jsem proto spolupracovat s Pájou. Díky ní jsem pochopil, že nemusím trávit čas na sociálních sítích a dělat věci, které se mnou nerezonují. Ukázala mi způsoby, jak se prezentovat tak, aby to se mnou bylo v souladu a bavilo mě to.

Zásadní bylo ujasnit si, co vlastně nabízím a v čem se odlišuju. A pak si nastavit strategii, co budu dělat tak, abych s minimem úsilí přitáhl dostatek klientů. S tím vším mi Pája pomohla.

Její velká přednost je v tom, že má celkový obrázek a pomůže vám formou konzultací, přičemž vám ale zároveň dokáže pomoci i s konkrétními technickými detaily. Prostě vás v tom nenechá. Neznám nikoho ochotnějšího a svědomitějšího."

Screenshot 2021-02-21 at 13.18.03

Natálie Melicharová

Koučka

"Po měsících trápení s programátory, kteří nedodali nic včas ani v požadované kvalitě, jsem byla moc ráda, že nám Pavlína dodala ve velmi krátkém čase komplexní službu. Web byl dokončený za pouhé tři týdny, včetně všech marketingových integrací. Je radost pracovat s někým, kdo má přesah a neudělá vám jen web, ale také poradí vším kolem marketingu."

Screenshot 2021-02-21 at 13.52.07

Alice Zítková

Osobní průvodkyně a konzultantka pro ženy - výživa těla, duše a mysli

"Děkuji Pavlíno, konečně mám svoji ideální klientku, hledala jsem ji měsíce... díky Vašemu kurzu jsem nad ní víc přemýšlela... dnes mi taková žena zavolala, jakoby to byl člověk, kterého důvěrně znám! Navedla jste mě k ní a to teprve s Vámi začínám spolupracovat."

Screenshot 2021-02-21 at 13.35.03

Radka Evjaková

Koučka, specialist na geokoučink

"S Pavlínou jsem řešila restrukturalizaci svého webu a úpravu textů. Pod jejím vedením jsem si vydefinovala cílovou skupinu a naučila jsem se zaměřovat se v textech na konkrétní benefity. Spolupráce s Pavlínou mě motivovala k vytvoření úplně nového webu. Řekla bych, že se na základě konzultací "polidštil" můj styl psaní textů a umím jít více k jádru věci a zaujmout. Dostala jsem mnoho zajímavých informací k tvorbě obsahu webu a mám na delší dobu z čeho čerpat."

Screenshot 2021-02-21 at 13.56.53

Lukáš Zídka

Psaní Hravě

"V Psaní Hravě nám Pavlína pomáhala s dlouhodobou strategií prodeje našeho online produktu do škol. Vytvořila nám systém, který nyní jede samospádem. Pavlína má dar vidět věci jako celek. Když se trápíte s konkrétním problémem, pomůže vám ho vyřešit a ještě přidá pohled v širším kontextu, který v danou chvíli prostě sami nevidíte. Je to prostě stratégová vévodkyně. Pavlína vám pomůže v marketingu nastavit systém, ušetříte si tím spoustu času a nervů."

Screenshot 2021-02-21 at 13.17.55

Petra Kinčlová

Koučka

"Díky konzultaci s Pavlínou jsem získala jasné informace, jak stvořit zajímavou a dobře zacílenou landing page. Ujasnila jsem si, kdo je můj cílový klient, i drobnosti, které ještě potřebuji vyladit. Navíc jsem obdržela několik užitečných tipů k celému mému byznys projektu, a tím jsem se vyvarovala zbytečných začátečnických chyb. Pokud Vám něco drhne v propagaci, Pavlína je odborník na svém místě."