Šárka Nováková

Co jsme společně vytvářely

Vizuální styl brandu 

Webové stránky 

Texty na webové stránky 

Logo

O ŠÁRCE

Koučka, EFT terapeutka a zkušená HR partnerka – Šárka má nabízí praktickou paletu koučovacích služeb, když se chcete rozběhnout do nové životní etapy. Šárka vás vytáhne z kouta a ukáže vám, že život je plný barevnosti a příležitostí. Šárka je váš parťák pro životní změnu, nenechá vás dlouho sedět v koutě. 

JAK PROBÍHALA NA NAŠE SPOLUPRÁCE

Konzultace probíhaly brzo ráno před prací, aby Šárka mohla stíhat rodinný a pracovní život. Při práci na webu krystalizovala prodejní a marketingová strategie. Šárka je hodně oblíbená v místní komunitě, nemusí se tolik upínat na online svět. 

Vizuální STYL

Zelená v kombinaci se zlatou byla Šárčina volba už od začátku naší spolupráce. Ladili jsme tóny a vše zjemninili pudrově růžovou. Trojkombinace perfektně vystihuje Šárčiny hodnoty. 

Co ŠÁRCE NAŠE SPOLUPRÁCE PŘINESLA

Nový web pro Šárku znamená zúročení jejich profesních zkušeností a odborné kvalifikace v koučinku a EFT terapiích. Web přitahuje úspěšné ženy na manažerských pozicích a podnikatelky, kterým Šárka dodává odvahu a vítr do plachet.  

V ČEM MI BYLA ŠÁRKA INSPIRACÍ

Rozhodně k většímu optimismu. Šárka vás umí rozsvítit, slunce v jejím logu není náhodně vybraný prvek. Jít do akce a zkusit, co vše se změní, je lepší než vymýšlet pořád dokola katastrofické scénáře.