Jitka Hloušková

Co jsme společně vytvářely

Strategii osobního brandu

Vizuální styl brandu 

Webové stránky 

Texty na webové stránky 

Brandové fotografie

Logo

O Jitce

Jitka je spisovatelka a transformační koučka, která se specializuje na koučování s psaním. U Jitky najdete klidný přístav důvěry a získáte nadhled pro vaši plavbu životem. 

JAK PROBÍHALA NA NAŠE SPOLUPRÁCE

Jitka chtěla od začátku spolupracovat s profesionálem, který ji pomůže s vybudováním osobního brandu. Na začátku měla jasnou představu o tom, že pro své klientky je průvodkyní na jejich cestách životem. Cesty a ukazatele měly být stěžejním vizuálním tématem. S Jitkou jsme spolupracovaly intenzivně dva měsíce na tvorbě webových stránek a brandové strategie. I nadále jsme v kontaktu a konzultujeme obsahovou strategii. 

Brandové focení

Jitka se na brandové focení pečlivě připravovala, byla radost s ní fotit. S Ondrou Šírou jsme fotili na třech lokacích v Pardubicích. Klíčovým místem byla Kunětická hora, protože Jitka má své kořeny v horách a miluje, když může a užívat si výhledy. Povznést se a získat nad svým životem větší nadhled, to přesně to, co Jitka dělá ve své koučovací praxi a z fotek je to krásně vidět.  Nechyběly ani deníky a psaní, protože Jitka je specilistka na terapii psaním.

Co Jitce naše spolupráce přinesla

Především sebedůvěru v tom, aby se Jitka začala prezentovat jako prefesionální koučka. Byl to startovací bod její cestě za snem stát se profesionální koučkou.

 

V ČEM MĚ JITKA NEJVÍC INSPIROVALA

Díky Jitce jsem si začala psát podnikatelský deník. Je to blahodárná terapie, která mi pomáhá více si uvědomovat úspěchy a nesoustředit se tolik na můj nekonečný to-do list.