Potřebujete delší konzultaci za výhodnout cenu?  Nenechte si ujít Brand day.

Jitka Hloušková

Co jsme společně vytvářely

Strategii osobního brandu

Vizuální styl brandu 

Webové stránky 

Texty na webové stránky 

Brandové fotografie

Logo

O Jitce

Jitka je spisovatelka a transformační koučka, která se specializuje na koučování s psaním. U Jitky najdete klidný přístav důvěry a získáte nadhled pro vaši plavbu životem. 

JAK PROBÍHALA NA NAŠE SPOLUPRÁCE

Jitka chtěla od začátku spolupracovat s profesionálem, který ji pomůže s vybudováním osobního brandu. Na začátku měla jasnou představu o tom, že pro své klientky je průvodkyní na jejich cestách životem. Cesty a ukazatele měly být stěžejním vizuálním tématem. S Jitkou jsme spolupracovaly intenzivně dva měsíce na tvorbě webových stránek a brandové strategie. I nadále jsme v kontaktu a konzultujeme obsahovou strategii. 

Brandové focení

Jitka se na brandové focení pečlivě připravovala, byla radost s ní fotit. S Ondrou Šírou jsme fotili na třech lokacích v Pardubicích. Klíčovým místem byla Kunětická hora, protože Jitka má své kořeny v horách a miluje, když může a užívat si výhledy. Povznést se a získat nad svým životem větší nadhled, to přesně to, co Jitka dělá ve své koučovací praxi a z fotek je to krásně vidět.  Nechyběly ani deníky a psaní, protože Jitka je specilistka na terapii psaním.

Co Jitce naše spolupráce přinesla

Především sebedůvěru v tom, aby se Jitka začala prezentovat jako prefesionální koučka. Byl to startovací bod její cestě za snem stát se profesionální koučkou.

 

V ČEM MĚ JITKA NEJVÍC INSPIROVALA

Díky Jitce jsem si začala psát podnikatelský deník. Je to blahodárná terapie, která mi pomáhá více si uvědomovat úspěchy a nesoustředit se tolik na můj nekonečný to-do list.