Alena Dokulilová

Co jsme společně vytvářely

Brand strategii 

Vizuální styl brandu 

Brandové fotografie

O ALENĚ

Alena Dokulilová je transformační koučka a psychoterapeutka. Alena ve vás probudí obrovský drive a sílu, abyste vzali život do vlastních rukou a nebáli se věci změnit.

JAK PROBÍHALA NAŠE SPOLUPRÁCE

Alena mě oslovila ve chvíli, kdy si potřebovala ujasnit, jaká bude jí marketingová strategie. Cítila se přehlcená informacemi, které o osobní propagaci už znala a potřebovala najít svoji vlastní cestu. Během čtyř setkání vznikla prodejní strategie, vizuální identita brandu a podklady pro webové stránky, které mistrovsky dokončila paní Netolická. 

Brandové fotografie

Fotografie vznikly v přirozeném prostředí u Aleny doma a v její rodném městě Třebíči. Fotograf Ondřej Šíra zachytil Alenu v její vlastní přirozenosti. Během focení venku foukal silný vítr a to přesně vystihuje drive a vnitřní sílu Aleny. Nemohli jsme si přát lepší počasí. 

Vizuální STYL

Podzimní styl osobního brandu jsme zvolili, protože kdybych měla Alenu shrnout jedním slovem, tak je to I N S P I R A T I V N Í. Jemně meruňková barva podtrhuje sílu ženství, mechově zelená přírodu a podstatu našeho bytí. Symbol vážky provází Alenu celým životem a ve vizuálech nemohl chybět. 

Co ALENĚ NAŠE SPOLUPRÁCE PŘINESLA

Sebejistotu v propagaci vlastního osobního brandu. Alena si uvědomila své místo na trhu a vlastní jedinečnost. Na začátku si ani nedokázala představit, jak krásný vizuál vznikne.  

V ČEM JSEM MI BYLA ALENA INSPIRACÍ

Pracovat s lidmi z oblasti osobního rozvoje je vždy jízda. Alena mi do života vnesla víru, že když se chce, všechno jde. Fandíme si a podporujeme se navzájem. Jsem velmi vděčná, že takto známe.