Pomáhám těm, kteří rozvíjí ostatní

Jmenuji se Pavlína Olšáková a pomáhám koučům a lektorům s prodejní strategií. Se mnou se naučíte jak dělat efektivní marketing a nezbláznit se ze všech možností, které nabízí online svět. 

Co jsem zač?
Srdcařka pro vše spojené s osobním růstem.Kreativec se smyslem pro systematičnost. Velmi prakticky založená žena. Zastanu i tu nechutně technickou práci kolem vašeho webu a systémových nastavení.

Proč se zaměřuji na kouče?
Frustruje mě, když dobrý kouč zbytečně tápe v prodejní strategii. Ve dvaceti mi osud přihrál do života NLP koučku, která mi nadobro změnila život. Dodnes se na kouče obracím, kdykoli v životě tápu. 

Co mám společného s lektory?
Baví mě pomáhat ostatním zlepšovat jejich lektorskou praxi a učit je, jak kurzy prodat. Studovala jsem pedagogiku i ekonomiku. Lektoruji kurzy o základech podnikání a marketingu. Nikdy se nepřestanu vzdělávat. 

Pavlína Olšáková
icon13-free-img

0

let zkušeností
icon15-free-img

0

a více vytvořených didaktických materiálů
icon16-free-img

0

průměr spokojených účastníků kurzů ročně
icon17-free-img

0

úspěšně navržených kurzů

Markeťačka, projekťačka, lektorka a podporovatelka

Nemám žádné oficiální marketingové vzdělání, ale zato mám:

Celkem 20 let praxe 

V korporátu, nezisku a školství. Všude jsem aktivně pracovala s marketingem. Zaměřuji se na autentický marketing. Prostě tu obchodní strategii vystavíme na vaší jedinečnosti. 

Zkušenosti s vedením dlouhodobých vzdělávacích projektů

Jsem běžec na dlouhou trať, projekty nepouštím z rukou, dokud nejsou schopné samostatného života. Pomůžu vám vaši vizi rozplánovat do jednotlivých kroků a navigovat vás k dílčím cílům. 

Velký drive a chuť neustále zkoušet něco nového

Nejsem líná zkoušet a ověřovat nové věci. Mám za sebou stovky hodin kurzů copywritingu, tvorby webů i on-line marketingu. Poradím i s technickými nástrahami on-line světa. Ušetřím vám desítky hodin hledání správných odpovědí.

Systematický přístup

Z každé konzultace si odnášíte konkrétní doporučení, která šiju na míru pro váš koučovací business. Stejně jako dobrá švadlena neušije dvěma zákaznicím stejné šaty, ani já neradím každému stejně.

Jsem zde, abych vám ušetřila čas, pomohla vyznat se ve spletitém on-line světě a naučila vás, jak prodat vaše služby.