Marketing, vzdělávání, koučink

Můj příběh

Tak dlouho vám říkala vaše intuice, že máte koučovat a lektorovat, až jste to začali dělat.

Možná jste ani netušili, do jaké marketingové džungle se to vrháte. Sama vím, jak těžké může být ukotvit sám sebe v osobní značce, vybrat správné marketingové nástroje a vystavět ziskovou prodejní strategii. Dá to pořádně zabrat a je lepší na to nebýt sám.

Jmenuji se Pavlína Olšáková, jako marketingová specialistka a business mentorka pomáhám koučům a lektorům s rozvojem nejen osobní značky. Mým jediným cílem je, abyste mi za pár měsíců od naší spolupráce řekli: „Už ani nevím, jak to dělám, ale klienti mi chodí sami na doporučení.“

Co můžete očekávat od spolupráce se mnou?

1. 

Jdu do hloubky

Potřebuji vás hodně dobře poznat. Půjdeme do hloubky vašeho podnikání. Zaměříme se na to, co potřebujete tady a teď, abyste se rychleji posouvali k cílům, které chcete. Mám profesionální mentorský výcvik a procházím koučovacím výcvikem, vše se krásně doplňuje s mým marketingovým know-how. 

2.

Půjdeme krok za krokem

Mám prostě dar vidět věci jako celek a zároveň umím rozklíčovat, které dílčí kroky je potřeba udělat k naplní vaší vize. Z paralýzy přehlcenosti a nepříjemného pocitu, že nevíte, jak dál, vás vyvedu. Otevřu vám další dveře, protože získáte jasný přehled a představu, jak pokračovat dál.

3.

Komplexní služby

Díky specializaci na úzký segment koučů a lektorů, mohou být mé výsledky vynikající ve více oblastech. Věřím si ve tvorbě osobní značky, webdesignu, copywritingu. Někdy se stává, že když se na jednom projektu vystřídá mnoho profesionálů, výsledek nepůsobí přesvědčivě a jednotně. Se mnou se vám to nestane. 

Jaké je moje podnikatelské proč?

Frustruje mě, když dobrý kouč zbytečně tápe v prodejní strategii. Ve dvaceti mi osud přihrál do života NLP koučku, která mi nadobro změnila život. Dodnes se na kouče obracím, kdykoli v životě tápu.

Marketing a oblast vzdělávání se line mým životem jako červená niť. Věřím, že koučink si v českém prostředí zaslouží lepší nálepku a chci to společně s vámi změnit.

Znám to i z vaší strany. Mám pedagogické vzdělání, mentorský výcvik a aktuálně procházím koučovacím výcvikem. Cítím se jako ryba ve vodě, když lektoruji začínající podnikatele. Moje oblíbené téma je kreativita v podnikání.

Když hledáte víc, než jen správné marketingové řešení pro koučink a lektorování

Ať začínáte nebo se snažíte posunout na další úroveň, jsem tady pro vás, abych vám pomohla s nastavením vašeho podnikání v souladu s vašimi životními hodnotami. 

NapišTe si o vstupní konzultaci

6 + 3 =

Pavlína Olšáková

pavlina@olsakova.cz

Tel.: 737 339 856